Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Oddłużanie jaki prawnik ?

 • This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 2 tygodni/e temu by zenka.
Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #8829 Reply
  o
  Gość

  Jakiego prawnika od oddłużania możecie polecić? Mam klientów prawie z całej Polski,szczególnie Wrocław, Kraków, Łódź, Bydgoszcz i Gdańsk. Macie kogoś kto nawiązałby współpracę? Znacie jakieś warunki?

  #9465 Reply
  zenka
  Gość

  Podpytaj w tej kancelarii z Tczewa bo słyszałam, że specjalizują sie też w tego typu sprawach. mają doświadczenie i wiele sukcesów w wielu dziedzinach prawa.

  #8860 Reply
  Agnieszka
  Gość

  Witam,
  jestem radcą prawnym z Warszawy. Prowadzę działalność i chętnie nawiążę współpracę.
  Pozdrawiam,
  Agnieszka

  #8865 Reply
  Może
  Gość

  Pani Agnieszko, proszę o informację za pośrednictwem forum: kontakt@forum-oddluzanie.pl – z dopiskiem prawnik współpraca. Posiadam szeroką bazę klientów z całej Polski. Nawet 100 osób miesięcznie.

  #8943 Reply
  rafał
  Gość

  > Witam. Jestem zadłużony w chwilówkach na około 30 tys z czego w tym miesiącu muszę spłacić 8 tys. Resztę chwilówek mam na raty. Oprócz tego mam kredyty w santander 5 tys i w pko 6 kredytów po tysiąc zł plus jeden w pko na kwotę około 7 tys. Kartę kredytową na 14 tys w pko i kartę w santander na 2 tys. Limit odnawialny na koncie 10 tys. Pobrałem raport BIK. Mam 55/100 w punktacji ale głównym problemem chyba jest ilość zapytan w BIKu przez banki w mojej sprawie . Jest tych zapytań około 30. Nie
  > potrafię nigdzie uzyskać pożyczki już. Nie mam komornika i nic podobnego. Pracuję na dwie umowy. Jedna na czas nieokreślony – 2 tys na ręke a druga na pół etatu na 3 lata – 1400 na ręke. Proszę o pomoc. Chciałbym się starać o kwotę 50 tys. Dziękuję

  #9051 Reply
  Janek
  Gość

  Jeżeli chodzi o problemy z długami to polecam kancelarię radca-nawrocki. Zwróciłem się do nich bo miałem problemy z firma windykacyjną a Pan mecenas Nawrocki bardzo mi pomógł w rozwiązaniu sprawy.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Oddłużanie jaki prawnik ?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Oddłużanie jaki prawnik ? This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 2 tygodni/e temu by zenka. Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6) Autor Wpisy 27 stycznia, 2023 o 3:53 pm #8829 Reply oGość Jakiego prawnika od oddłużania możecie polecić? Mam klientów prawie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.