Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Windykacja VEX Odpowiedz do: Windykacja VEX

#9527
Bozena
Gość

Ja też właśnie jestem zastraszana z windykacji Vex.gurazda@vex.com.pl, telefonami mailami oraz SMSami. Mimo że w miesiącu lipiec wpłaciłam 2 raty 1-2000,i 2-700 to do dzisiaj mam termin spłaty całości 3500 zł co jest niemożliwe,a otrzymałam maila ze windykatorzy byli w miejscu zamieszkania i mnie nie zastali co jest niemożliwe gdyż byłam w domu i nie było nikogo Niewiem jak to mam rozumieć W żaden sposób nie da się iść na ugodę, jedno to że musi być już cała kwota splacona, nie interesuje ich z kad wezmę. Jedyne co odpowiedziałam to że niemam takiej możliwości jedynie chyba popełnić samobójstwo i w ten sposób się rozlaczaja

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Windykacja VEX › Odpowiedz do: Windykacja VEX 14 lutego, 2024 o 1:15 am #9527 BozenaGość Ja też właśnie jestem zastraszana z windykacji Vex.gurazda@vex.com.pl, telefonami mailami oraz SMSami. Mimo że w miesiącu lipiec wpłaciłam 2 raty 1-2000,i 2-700 to do dzisiaj mam termin spłaty całości 3500...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.