Główna Forum Kredyty hipoteczne Jakie jest Wasze zdanie na temat programu MDM? Jakie jest Wasze zdanie na temat programu MDM

#1327
korben
Gość

Średnia marża kredytów mieszkaniowych wysokim (25 -proc.) wkładem własnym wynosi nadal 2,06 proc. Dla kredytów z najniższym (10 -proc.) wkładem jest to 2,32 proc. Dla większości planującej kupić w najbliższym czasie mieszkanie istotnym minusem jest wyczerpanie puli środków na przyszłoroczne dopłaty wypłacane w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”. Od stycznia udostępniona zostanie druga połowa puli, czyli kolejne 373 mln zł. Na dzień dzisiejszy otrzymanie preferencyjnego kredytu jest nadal możliwe, ale pod warunkiem, że sprzedający zgodzi się otrzymać część ceny dopiero za półtora roku.

Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Jakie jest Wasze zdanie na temat programu MDM? › Jakie jest Wasze zdanie na temat programu MDM 11 lutego, 2024 o 5:53 am #1327 korbenGość Średnia marża kredytów mieszkaniowych wysokim (25 -proc.) wkładem własnym wynosi nadal 2,06 proc. Dla kredytów z najniższym (10 -proc.) wkładem jest...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.