Główna Forum Kredyty hipoteczne Jakie jest Wasze zdanie na temat programu MDM?

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #315
  Anka Wrocław
  Gość

  Staram się o kredyt hipoteczny. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy istnieje możliwość zakupu domu z rynku wtórnego poprzez kredyt MDM. Szukając informacji na ten temat trafiłem na kilka sprzecznych artykułów , stad moje pytanie. Chcielibyśmy się upewnić na 100 % a na tym forum będę miał potwierdzenie 100 procentowe. Czy ktoś wie na 100 % jak to wygląda proszę o odpowiedz?

  #1328
  Małgosia
  Gość

  Wciąż jest dostępna pula środków na dopłaty wypłacane w 2018 r. Warto pamiętać, że w takim przypadku pieniądze z kredytu zostaną wypłacone od razu, a jedynie dopłata nie wcześniej niż w styczniu 2018 r.

  #1327
  korben
  Gość

  Średnia marża kredytów mieszkaniowych wysokim (25 -proc.) wkładem własnym wynosi nadal 2,06 proc. Dla kredytów z najniższym (10 -proc.) wkładem jest to 2,32 proc. Dla większości planującej kupić w najbliższym czasie mieszkanie istotnym minusem jest wyczerpanie puli środków na przyszłoroczne dopłaty wypłacane w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”. Od stycznia udostępniona zostanie druga połowa puli, czyli kolejne 373 mln zł. Na dzień dzisiejszy otrzymanie preferencyjnego kredytu jest nadal możliwe, ale pod warunkiem, że sprzedający zgodzi się otrzymać część ceny dopiero za półtora roku.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Jakie jest Wasze zdanie na temat programu MDM? Otagowane: kredyt w MDM, mieszkania dla młodych This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 6 months, 3 weeks temu by Małgosia. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy 16 października, 2022 o...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.