Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Jak wyjść z długów Nakaz zapłaty – przeniesienie sprawy do innego Sądu. Przedawnienie – nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym

#1826
Sprzeciw od nakazu zapłaty
Gość

Kiedy mogę skorzystać z furtki „przedawnienie”? Od wyroku minęło już ponad trzy lata, przecież niektóre długi przedawniają się prędzej. O sprawie nikt mnie nie informował, dostałem tylko odpis wyroku, który zaskarżyłem. Komornik zajmujący się moją sprawą wszystko specjalnie przedłuża. Dlaczego nie zajął mojego wynagrodzenia kiedy pracowałem? Boję się, że zlicytują mi mieszkanie – 51 m, obciążone kredytem hipotecznym. Jak dojdzie do licytacji to zabraknie pieniędzy na spłatę pozostałych zobowiązań.

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Jak wyjść z długów › Nakaz zapłaty – przeniesienie sprawy do innego Sądu. › Przedawnienie – nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym 19 lutego, 2024 o 5:14 pm #1826 Sprzeciw od nakazu zapłatyGość Kiedy mogę skorzystać z furtki „przedawnienie”? Od wyroku minęło już ponad trzy lata,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.