Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Jak wyjść z długów Rozłożenie zadłużenia na raty w sądzie? Odpowiedz do: Rozłożenie zadłużenia na raty w sądzie?

#739
judith02
Gość

Z chwilą otrzymania wezwania na rozprawę z powództwa cywilnego sąd może wezwać pozwanego do złożenia odpowiedzi na pozew i zobligować jego złożenie terminem. Gdy pozwany nie jest zobligowany wezwaniem, do tej czynności a w pouczeniu jest informacja o możliwości złożenia pisma procesowego – warto z tego skorzystać. W piśmie należy wykazać czy pozwany podejmował działania mające na celu zawarcie ugody i rozłożenie płatności na raty, czy może nie miał takiej wiedzy i wnioskuje o rozłożenie zobowiązania na raty przez sąd.

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Jak wyjść z długów › Rozłożenie zadłużenia na raty w sądzie? › Odpowiedz do: Rozłożenie zadłużenia na raty w sądzie? 16 lutego, 2024 o 3:36 am #739 judith02Gość Z chwilą otrzymania wezwania na rozprawę z powództwa cywilnego sąd może wezwać pozwanego do złożenia odpowiedzi na...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.