Główna Forum Pozostałe produkty finansowe W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu? W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu?

#1360
Perełka
Gość

W niektórych bankach zwrot składki ubezpieczeniowej można otrzymać jako gotówkę do swojej dyspozycji, jednak spowoduje to wzrost raty kredytu. W przypadku Getin Banku o zwrot trzeba wnioskować w pierwszym roku po uruchomieniu kredytu. W większości banków zwrot składki przekazany jest na poczet zobowiązania, co powoduje zmniejszenie salda kredytu. Efektem jest podniesienie oprocentowania ale rata się zmniejsza. W niektórych bankach wypowiedzenie umowy ubezpieczenia równa się wypowiedzeniu umowy kredytowej, tak jak w Eurobanku, a w SKOK’ach także w trakcie trwania umowy nie da się tego zrobić lub jest to bardzo utrudnione.

Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu? › W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu? 15 lutego, 2024 o 8:33 am #1360 PerełkaGość W niektórych bankach zwrot składki ubezpieczeniowej można otrzymać jako gotówkę do swojej dyspozycji, jednak spowoduje to wzrost raty kredytu. W przypadku Getin Banku o...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.