Główna Forum Pozostałe produkty finansowe W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu? W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu?

#1361
Gregor Grappa
Gość

Biorąc pod uwagę, iż ubezpieczenie kredytu nie jest produktem bankowym, ale dodatkowym zyskiem dla banku, instytucje te nie informują klientów, iż możliwe jest uzyskanie zwrotu z ubezpieczenia także przy kredycie który spłacany jest źle, a nawet w którym została wypowiedziana umowa. Nawet jeśli zobowiązanie jest już odsprzedane firmie windykacyjnej w przypadku gdy kredyt był ubezpieczony – to cały czas można wystąpić o zwrot składki ubezpieczeniowej. Warunkiem uzyskania zwrotu jest zgłoszenie się po niego przed upływem ochrony ubezpieczeniowej. Należy sprawdzić warunki umowy ubezpieczenia lub zasięgnąć informacji u ubezpieczyciela.

Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu? › W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu? 16 lutego, 2024 o 6:58 am #1361 Gregor GrappaGość Biorąc pod uwagę, iż ubezpieczenie kredytu nie jest produktem bankowym, ale dodatkowym zyskiem dla banku, instytucje te nie informują klientów, iż możliwe jest...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.