Główna Forum Pozostałe produkty finansowe W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu? Odpowiedz do: W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu?

#735
guess who
Gość

W zależności w jakiej kondycji jest zobowiązanie. Zwrot składki ubezpieczeniowej może pomniejszyć kapitał i dać „oddech” w spłacie całego zobowiązania – ale również zaszkodzić. Istotne aby zapoznać się z zapisem warunków zwrotu ubezpieczenia w umowie. Biorąc pod uwagę, że ubezpieczenie nie jest produktem bankowym oraz fakt, iż przy podpisaniu umowy kredytu klient nie jest dokładnie informowany jego szczegółach i zasadności, można zwrot składki wykorzystać na spłatę samego kredytu.

Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu? › Odpowiedz do: W jaki sposób odzyskać ubezpieczenie kredytu? 15 lutego, 2024 o 11:35 am #735 guess whoGość W zależności w jakiej kondycji jest zobowiązanie. Zwrot składki ubezpieczeniowej może pomniejszyć kapitał i dać „oddech” w spłacie całego zobowiązania –...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.