Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Oddłużanie Conectum opinie. Jakie macie zdanie o Conectum?

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #630 Reply
  frodka
  Gość

  Ile czekaliście na przyznanie pożyczki? Jakie dokumenty są potrzebne? Czy to wszystko jest bezpieczne?

  #622 Reply
  AliAs
  Gość

  Oni nie udzielają kredytów. Mają inwestorów, którzy udzielają pożyczek pod zastaw. Jeśli chodzi o pożyczki bankowe to są pośrednikiem z możliwościami w bankach.

  #625 Reply
  AliAs
  Gość

  Do #frodka jeśli nie masz komornika próbuj na kredyt w banku. Przy niewielkich zaległościach powinno się udać. Jeśli natomiast są poważne zaległości lub komornik to tylko pozabankowo. Oczywiście zgadzaj się tylko na spłatę całości zadłużenia. Bo inwestor wpisuje się w Księgę Wieczystą.

  #8064 Reply
  Krystyna
  Gość

  Jakie są koszty? Oprocentowanie? Kiedy wypłacają?

  #10499 Reply
  frodka
  Gość

  W końcu skorzystałam. Wypłacają w 48 godzin, umowa notarialna, koszty średnie przy 200 tysiącach do oddania 46 tysięcy. Na szczęście po 3 miesiącach zostałam przeniesiona przez nich do banku. Ogólnie pożyczki pod zastaw głównie dla mocno zadłużonych.

  #21806 Reply
  Marcin
  Gość

  Witama a jak nie mam majtoku tylko praca też mogę dostać u nich odluzanie

  #620 Reply
  Kefir
  Gość

  Jeśli chodzi o kredyt, to rzeczywiście udzielają pod zastaw nieruchomości. Prywatnie lub bankowo. Ja niestety nie załapałam się na bankowe, bo komornik, ale dostałam 180tys. zł na spłatę wszystkich długów. Warunki przeciętne, ale nigdzie indziej nie mogłam dostać aż tyle. Udzielenie trwa około 7 dni, jeśli zbierzesz dokumenty.

  #632 Reply
  Aproxymat
  Gość

  Dla mnie zaletą ich pożyczki jest to, że po prostu ją udzielili, starałem się w kilku miejscach. Działają profesjonalnie, wszystko od początku jest wyjaśnione. Natomiast wada to czas oczekiwania. Ja czekałem ponad 10 dni. Ogólnie trudno jednoznacznie ich ocenić – spłacają wszystkie długi czyszczą księgę wieczystą. Dla dłużnika nie liczy się koszt pożyczki, tylko aby ją dostać. Pozdrawiam.

  #651 Reply
  Somebody
  Gość

  Po raz pierwszy korzystałem z pożyczki pod zastaw nieruchomości z Conectum Finanse. Oferta zgodna z opisem, doradca pomocny i dostępny pod telefonem 5 dni w tygodniu po 8 godzin. Dalsza współpraca tylko z tą firmą. Polecam pożyczkę pod zastaw szczególnie, że wbrew obiegowej opinii koszty pożyczki nie są wcale takie wysokie.

  #617 Reply
  frodka
  Gość

  Conectum opinie. Jakie są Wasze opinie dotyczące właśnie tej firmy? Szukam kredytu oddłużeniowego i natknęłam się na ofertę Conectum. Ktoś dostał od nich kredyt? Ile się czeka i jakie są warunki? Dodam, że posiadam zadłużenia w chwilówkach, Profi Credit, Provident i wiele innych.

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
Odpowiedz do: Conectum opinie. Jakie macie zdanie o Conectum?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Oddłużanie › Conectum opinie. Jakie macie zdanie o Conectum? Otagowane: Conectum opinie, Kredyt oddłużeniowy Conectum This topic has 9 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Marcin. Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10) Autor Wpisy 6 lutego, 2024 o 9:39...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.