Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Czy Conectum pomaga?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #10482
  Ania
  Gość

  Szukam opinii o firmie Conectum z Warszawy. Czy ta firma naprawdę pomaga? Zapętliłem się w głebokim bagnie chwilówek i nie wiem jak sam mam z nich wyjść. Windykatorzy już straszą, a banki mówią o komorniku. Czy jeszcze da się coś zrobić? Czy Conectum pomaga? Czy mi pomoże?

  #10491
  Scyzor
  Gość

  Opinii jest tysiące, wynika z tego, że klientów mają. Zadzwoń do nich i się przekonaj. Najczęściej opinie są na konkurencyjnych forach czy stronach więc ciężko o rzetelną weryfikację. Tyle ode mnie.

  #10529
  Maślak
  Gość

  Jeśli chodzi o pośrednictwo kredytowe to uzyskują duże kwoty od 50 tysięcy. Prowizje od 5 do 10 % od uzyskanej kwoty. Bez przedpłat tylko po wypłacie środków.

  #10530
  Scyzor
  Gość

  Potwierdzam to co pisze #Maślak. Od siebie dodam że mają też jakiś dział prawny do obsługi klientów w zakresie długów.

  #10537
  Besia
  Gość

  Mam ponad 250 tysięcy złotych długu. Ponad 50 tys. w ZUSie, czy byłaby dla mnie jakaś pomoc? Może macie jakiś pomysł?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Czy Conectum pomaga? This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 years, 7 months temu by Besia. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5) Autor Wpisy 9 października, 2022 o 6:29 pm #10482 AniaGość Szukam opinii o firmie Conectum z Warszawy. Czy...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.