Główna Forum Pozostałe produkty finansowe Czy macie jakieś firmy pożyczkowe lub inwestycje w nieruchomości?

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #8825 Reply
  Inwestor Gdańsk
  Gość

  Jestem inwestorem z Gdańska, który zainwestuje do 100 tysięcy miesięcznie w pożyczki lub oddłużanie dla osób fizycznych i firm. Chętnych zapraszam do kierowania pytań w odpowiedziach! Dopisek na forum: AS na e-mail forum: kontakt@forum-oddluzanie.pl

  #9654 Reply
  Roba
  Gość

  Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków.

  #8826 Reply
  Zrozpaczona
  Gość

  Witam,

  mam długi ponad 60 000 zł i komornika, czy mogę coś zrobić czy może Pan pomóc? Napisałam na podany adres i od paru godzin czekam na odpowiedz.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Czy macie jakieś firmy pożyczkowe lub inwestycje w nieruchomości?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › Czy macie jakieś firmy pożyczkowe lub inwestycje w nieruchomości? This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Roba. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy 27 stycznia, 2023 o 12:01 pm #8825 Reply Inwestor GdańskGość Jestem inwestorem z...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.