Główna Forum Pozostałe produkty finansowe Czy macie jakieś firmy pożyczkowe lub inwestycje w nieruchomości?

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #9654
  Roba
  Gość

  Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków.

  #8825
  Inwestor Gdańsk
  Gość

  Jestem inwestorem z Gdańska, który zainwestuje do 100 tysięcy miesięcznie w pożyczki lub oddłużanie dla osób fizycznych i firm. Chętnych zapraszam do kierowania pytań w odpowiedziach! Dopisek na forum: AS na e-mail forum: kontakt@forum-oddluzanie.pl

  #8826
  Zrozpaczona
  Gość

  Witam,

  mam długi ponad 60 000 zł i komornika, czy mogę coś zrobić czy może Pan pomóc? Napisałam na podany adres i od paru godzin czekam na odpowiedz.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › Czy macie jakieś firmy pożyczkowe lub inwestycje w nieruchomości? This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 years, 4 months temu by Roba. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy 28 września, 2022 o 7:23 pm #9654 RobaGość Udzielam pożyczki...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.