Główna Forum Dyskusje ogólne Długość zatrudnienia a kredyt na mieszkanie?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #10547
  lalok
  Gość

  Pytanie konkretnie do banku lub parabanku.

  #8475
  Weksel nr 5
  Gość

  Witam serdecznie. Tak się zastanawiam nad jedną kwestią. Otóż niedługo chciałbym się starać o kredyt na mieszkanie. Problem jednak w tym, że słyszałem, iż banki nie udzielają pożyczek, jeżeli nie posiada się minimum półrocznej ciągłości w zatrudnieniu. Ja od trzech miesięcy jestem dopiero na umowie na czas nieokreślony, a wcześniej pracowałem we własnej firmie, której jeszcze nie zamknąłem. Czy zatem mogę liczyć na kredyt?

  #8476
  Adam Kredyty
  Gość

  Jeśli chodzi o kwestię umowy, to wystarczy trzy miesiące na umowie o prace na czas nieokreślony. Więc spełniasz ten warunek bez wahania.

  #8477
  Nafali
  Gość

  Jeśli chodzi o umowę, to rzeczywiście trzy miesiące wystarczą w Twoim przypadku. Ale pamiętaj, by czasem nie zamknąć swojej działalności, jeżeli masz jakieś długi, czy niespłacone zaległości w urzędach, bo wtedy kredytu nie otrzymasz.

  #8478
  Airgash
  Gość

  Co do umowy, dostaniesz kredyt. Co do działalności, porozmawiaj ze swoją księgową. Bylebyś czasem nie zamykał działalności ze stratą. Ja tak zrobiłem, bank to sprawdził i przez to nie mogę mieć kredytu w tej chwili. A także myślałem o zakupie mieszkania.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Dyskusje ogólne › Długość zatrudnienia a kredyt na mieszkanie? This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 months, 3 weeks temu by lalok. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5) Autor Wpisy 12 października, 2022 o 3:08 am #10547 lalokGość Pytanie konkretnie do banku lub parabanku. 22...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.