Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Jak wyjść z długów Dostałem nakaz zapłaty z Hoist I – co mam zrobić?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #1827 Reply
  Larysa
  Gość

  Moja wierzytelność została zaciągnięta w Banku ING, kredyt 6 700 złotych w 2010roku. Dług wykupił Fundusz. Problem ze spłata zobowiązania powstał w związku utraty zatrudnienia. W połowie tego roku podjęłam pracę. Natychmiast wynagrodzenie zajął mi komornik, bez wcześniejszego poinformowania mnie o wszczęciu postepowania sądowego w tej sprawie. Nie było żadnej możliwości zawarcia porozumienia z komornikiem. Na dzień dzisiejszy do spłaty mam ponad 19 000 złotych.

  #892 Reply
  Marg0
  Gość

  W przypadku otrzymania pozwu do funduszu, jakim jest HOIST, warto w sprzeciwie zobowiązać powoda do złożenia wszelkiej dokumentacji potwierdzającej wnoszone zarzuty. Oraz dokumentację potwierdzająca odjęcie wszelkich kroków odnośnie odzyskania wierzytelności.

  #737 Reply
  Ktoś Inny
  Gość

  Jeżeli pozew został wniesiony na druku formalnym w tej samej formie należy wnieś sprzeciw. Aby nie został wydany tytuł wykonawczy, należy wskazać iż zaskarża się nakaz zapłaty w całości i sprzeciwia się w zarzutach i wnioskach wystarczy podnieść, iż się pozwany sprzeciwia. Skutkiem będzie przekazanie sprawy do rozpatrzenia.
  Pytanie jaki sąd wydał nakaz zapłaty.

  #653 Reply
  Czestochowiak
  Gość

  Witam, dnia 27.05. otrzymałem nakaz zapłaty z Hoist I Fundusz Inwestycyjny, przeczytałem artykuł na tym forum i wiem, że mam 14 dni, żeby złożyć sprzeciw bo inaczej wyrok będzie zgodny z prawem i wejdzie mi komornik. Ktoś może mi pomóc i powiedzieć co dokładnie mam zrobić? Jak złożyć sprzeciw i co w nim napisać?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Dostałem nakaz zapłaty z Hoist I – co mam zrobić?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Jak wyjść z długów › Dostałem nakaz zapłaty z Hoist I – co mam zrobić? Otagowane: sprzeciw od nakazu zapłaty, zarzuty od nakazu zapłaty This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Larysa. Przeglądajasz 4 wpisy - od...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.