Główna Forum Kredyty bankowe Gdzie pożyczka gotówkowa dla zadłużonych?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #457 Reply
  miisioo
  Gość

  Moim zdaniem jeśli nie jesteś w stanie płacić zadłużenia masz komornika to pewnie i tak nie obędzie się bez licytacji. Mam taki sam przypadek.
  Może taka pożyczka nie jest do końca etyczna, ale jest jedynym wyjściem dającym przynajmniej rok spokojnego snu.

  Możesz zdradzić z jakiej firmy korzystałeś?

  Pozdrawiam, Maja

  #456 Reply
  aniołkówna
  Gość

  Czy w moim przypadku jedynym wyjściem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości?
  Mam do oddania ponad 300tys. zł i komornika od kilku lat. Pobiera mi 1500 zł. Już nie daję rady. A ostatnio szukając pomocy w oddłużaniu dowiedziałem się od jednej z firm, że może spłacić wszystkie moje długi taką pożyczką.

  Proszę o informację czy to bezpieczne i czy ktoś korzystał z takiej pomocy?
  Eryk.

  #8525 Reply
  icta
  Gość

  Jeśli ktoś znajduje się w stanie niewypłacalności, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika. Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.

  #396 Reply
  Sceptyczka
  Gość

  Pilnie poszukuję pożyczki gotówkowej lub kredytu na spłatę zadłużeń. Czy są banki, które takiej udzielą?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Gdzie pożyczka gotówkowa dla zadłużonych?
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty bankowe › Gdzie pożyczka gotówkowa dla zadłużonych? Otagowane: kredyt dla zadłużonych, pożyczka dla zadłużonych This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by icta. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy 14 lutego, 2024 o 6:36 am #457 Reply miisiooGość Moim zdaniem jeśli nie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.