Główna Forum Dyskusje ogólne Gotówkomaty w metrze?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #828 Reply
  MaxwellMataska
  Gość

  Pożyczkodawca jest firma Vivus, która rozszerza „pole” działalności o nowe formy tj. kioski Ruch, sklepy spożywcze i właśnie m.in. pożyczkomaty. Pożyczek miał też udzielać Provident.

  #826 Reply
  Abak
  Gość

  Gotówkomaty funkcjonują od jakiegoś czasu. Dostępne są m.in w centrach handlowych, stacjach kolejowych. Osoba chcąca uzyskać w ten sposób pożyczkę identyfikowana jest poprzez skan dowodu osobistego oraz zdjęcia, które służy porównaniu ze zdjęciem w dowodzie. Cała procedura weryfikacji klienta i wydawania decyzji trwa kilkanaście minut. Po weryfikacji wniosku użytkownik otrzymuje kod sms’em, który umożliwia odbiór gotówki. Spłaty zobowiązania dokonuje się przelewem na numer podany na wydruku potwierdzającym udzielenie pożyczki oraz jej wysokość. Koszt pożyczki zaciągnięcie w gotówkomacie nie różni się od tego dla pożyczki przyznanej online.

  #827 Reply
  Minio12
  Gość

  Jaka firma pożyczkowa udziela tych pożyczek?

  #636 Reply
  Anusia
  Gość

  Jak działają gotówkomaty w matrze? Ktoś korzystał? Jaka jest przyznawalność? Ktoś w ogóle o nich słyszał? Dziękuję z góry za odpowiedzi 😉

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Gotówkomaty w metrze?
Twoje informacje
Główna › Forum › Dyskusje ogólne › Gotówkomaty w metrze? Otagowane: Gotówkomaty, Gotówkomaty w metrze This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 miesiące/y, 3 tygodni/e temu by MaxwellMataska. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy 6 lutego, 2024 o 9:19 pm #828 Reply MaxwellMataskaGość Pożyczkodawca jest firma Vivus, która rozszerza...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.