Główna Forum Kredyty hipoteczne Hipoteka odwrócona, przeniesiona a uzyskanie kredytu

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #927 Reply
  Monetto
  Gość

  Oferta atrakcyjna dla starszych osób. Wysokość kredytu jest zależna przede wszystkim od wartości nieruchomości. Kredyt w zamian za nieruchomość z dożywotnim użytkowaniem przez kredytobiorcę. Po śmierci kredytobiorcy jego spadkobiercy mogliby spłacić kredyt z odsetkami w okresie jednego roku. W przypadku braku spłaty, bank przejmuje zabezpieczenie, spienięża, a spadkobiercy otrzymują nadwyżkę ze sprzedaży.

  #1004 Reply
  Allwin
  Gość

  Z uwagi na prowadzoną politykę odnośnie poprawy warunków życia emerytów to, poza wydłużonym progiem emerytalnym, jeden z niewielu możliwych wariantów. Niestety w związku z wprowadzeniem podatku bankowego, mimo wprowadzenia przepisów i uregulowań w kwestii odwróconego kredytu hipotecznego w roku 2015, banki odwlekają wprowadzenie tej formy kredytu do stałej oferty.

  #754 Reply
  kitka
  Gość

  Jak uzyskać dodatkowe pieniądze? Możliwość uzyskania kredytu? Macie jakieś informacje i pomysły?

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Hipoteka odwrócona, przeniesiona a uzyskanie kredytu
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Hipoteka odwrócona, przeniesiona a uzyskanie kredytu Otagowane: Hipoteka odwrócona This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y, 2 tygodni/e temu by Allwin. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy 8 lutego, 2024 o 9:10 pm #927 Reply MonettoGość Oferta atrakcyjna dla starszych osób....Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.