Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Jak poradzić sobie z dużym zadłużeniem w upadłej firmie?

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #10339
  Marcelina
  Gość

  witam mam olbrzymie długi.
  Prowadzilismy z mezem firmę budowlana, jednak w zwiazku z niewyplacalnoscią kontrahentów firm aogłosiła upadłość. Poszukujemy 100 tysiecy złotych na spłatę wszystkich długów, kredytow i kontrahentow.

  Proszę o pomoc.

  #10340
  Pomocnik forum
  Gość

  Posiadacie jakis majątek firmowy lub prywatny? Firma to spółka czy działalność?

  #10341
  Marcelina
  Gość

  Mamy hale magazynowe należące do nas oraz mieszkanie, obawiamy się o licytacje komornicza. Ma Pan jakiś pomysl jak wyjsc z dlugow?

  #10342
  Grzegorz
  Gość

  Podpinam się pod temat. Również mam zadłużenie firmowe, firma dziala nadal, ale jest coraz gorzej. Branża budowlana, materiały drogie, brak rąk do pracy kontrahenci płacą nieterminowo.

  #10343
  Pomocnik forum
  Gość

  Tak rozwiązania dla firm z majątkiem, które mają zaległości w spłatach są. To pożyczki prywatne zabezpieczone na takim majątku. Najczęściej do 50-60% wartości majątku. Gdzie mieszczą się nieruchomości i ile mogą być warte?

  #10344
  Marcelina
  Gość

  Hale około 500 tys. a mieszkanie 300. Mieszczą się w Łodzi. Czy takie pożyczki są bezpieczne i jak wyglądają?

  #10345
  Marcelina
  Gość

  Maksymalnie możecie Państwo uzyskać 450-500 tysięcy złotych. Pokryje to całość zobowiązań?
  Te pożyczki są niebezpieczne jak każde, jeśli nieodpowiednio gospodaruje się pieniędzmi z takich pożyczek. Tu wątek: https://forum-oddluzanie.pl/czy-pozyczki-pod-zastaw-nieruchomosci-to-dobra-alternatywa-dla-zadluzonych/
  W większości przypadków te pożyczki są lepsze niż licytacja komornicza.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Jak poradzić sobie z dużym zadłużeniem w upadłej firmie? This topic has 6 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 years, 8 months temu by Marcelina. Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7) Autor Wpisy 8 października, 2022 o 2:18 pm #10339 MarcelinaGość witam mam...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.