Główna Forum Pozostałe produkty finansowe Jak rozwiązać umowę o polisolokatę bez straty włożonych pieniędzy?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #9188 Reply
  Anna
  Gość

  Witam, mam polisolokatę w Generali, ostatnio ją rozwiązałam i dostałam ledwie 20% wpłaconej kwoty. Czy jakaś kancelaria może mi pomóc w uzyskaniu reszty moich pieniędzy? Nie chcą mi oddać ze względu na zerwanie takiej polisolokaty.

  #10241 Reply
  Adrian
  Gość

  Chętnie pomogę pani rozwiązać problem z tą nieuczciwą polityką banku. Jeśli jest pani ciągle zainteresowana proszę wysłać do mnie skan umowy a razem odzyskamy Pani pieniądze.

  Pozdrawiam
  Adrian

  #9189 Reply
  B_B
  Gość

  Na tym forum jest Kancelaria Prawna która zajmuje się odszkodowaniami powypadkowymi oraz odzyskiwaniem pełnych kwot z polisolokat. Gdyby miała Pani pytania prosimy o kontakt na mail: kontakt@forum-oddluzanie.pl z dopiskiem w tytule wiadomości polisolokata.

  #9637 Reply
  angela
  Gość

  Pomogę uzyskać pożyczkę na spłatę zadłużeń, nawet komorniczych. Bez rejestrów.

   

  #9963 Reply
  Showmem
  Gość

  Poszukuję pomocy w oddłużaniu w ZUS i US. Mam firmę transportową i ze względu na awarię samochodów dostawczych wynikają moje problemy. Szukam około 120 000

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: Jak rozwiązać umowę o polisolokatę bez straty włożonych pieniędzy?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › Jak rozwiązać umowę o polisolokatę bez straty włożonych pieniędzy? This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y, 4 tygodni/e temu by Adrian. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5) Autor Wpisy 9 lutego, 2023 o 8:23 pm #9188 Reply AnnaGość Witam, mam...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.