Główna Forum Pozostałe produkty finansowe Jak rozwiązać umowę o polisolokatę bez straty włożonych pieniędzy?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #9189
  B_B
  Gość

  Na tym forum jest Kancelaria Prawna która zajmuje się odszkodowaniami powypadkowymi oraz odzyskiwaniem pełnych kwot z polisolokat. Gdyby miała Pani pytania prosimy o kontakt na mail: kontakt@forum-oddluzanie.pl z dopiskiem w tytule wiadomości polisolokata.

  #9637
  angela
  Gość

  Pomogę uzyskać pożyczkę na spłatę zadłużeń, nawet komorniczych. Bez rejestrów.

   

  #9188
  Anna
  Gość

  Witam, mam polisolokatę w Generali, ostatnio ją rozwiązałam i dostałam ledwie 20% wpłaconej kwoty. Czy jakaś kancelaria może mi pomóc w uzyskaniu reszty moich pieniędzy? Nie chcą mi oddać ze względu na zerwanie takiej polisolokaty.

  #9963
  Showmem
  Gość

  Poszukuję pomocy w oddłużaniu w ZUS i US. Mam firmę transportową i ze względu na awarię samochodów dostawczych wynikają moje problemy. Szukam około 120 000

  #10241
  Adrian
  Gość

  Chętnie pomogę pani rozwiązać problem z tą nieuczciwą polityką banku. Jeśli jest pani ciągle zainteresowana proszę wysłać do mnie skan umowy a razem odzyskamy Pani pieniądze.

  Pozdrawiam
  Adrian

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › Jak rozwiązać umowę o polisolokatę bez straty włożonych pieniędzy? This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 years, 8 months temu by Adrian. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5) Autor Wpisy 23 września, 2022 o 10:22 am #9189 B_BGość Na tym...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.