Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Oddłużanie Jak wyjść z długów 100 tys. i komornik

  • Czytaj wątek i dodaj odpowiedź.
Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #21454 Reply
    Elżbieta
    Gość

    Jakie są praktyczne kroki do podjęcia, gdy znajduję się w spirali zadłużenia i chcę zacząć spłacać długi i żyć od nowa? Gdzie szukać pomocy i wsparcia? Na przykład, czy istnieją organizacje pozarządowe oferujące bezpłatne doradztwo finansowe? Mam ponad 100 tys.zł długów i komornika. Czy zostaje tylko upadłość? Nie stać mnie na prawnika.

    #21456 Reply
    ZłotyCzłowiek
    Gość

    Ważne aby przestać się zadłużać. Nie szukaj nigdzie kredytu bo utopisz kasę a i tak nic nie dostaniesz. Chyba ze masz nieruchomość to są takie pożyczki. Jaki masz dochód? Komornik coś potrąca?

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Jak wyjść z długów 100 tys. i komornik
Twoje informacje




Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Oddłużanie › Jak wyjść z długów 100 tys. i komornik Czytaj wątek i dodaj odpowiedź. Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2) Autor Wpisy 15 września, 2023 o 4:17 am #21454 Reply ElżbietaGość Jakie są praktyczne kroki do podjęcia, gdy znajduję się w spirali zadłużenia i chcę...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.