Główna Forum Inne wątki Jakie konto najlepsze?

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #3045 Reply
  goja66
  Gość

  Witam, od jakiegoś czasu prowadzę wraz ze znajomym spółkę w formie spółki jawnej. Chciałem poprosić o opinie w następującej sprawie dotyczącej rachunków dla spółki: zamierzam zlikwidować konto w moim obecnym banku i otworzyć nowe. Upatrzyłem sobie dwa konta: konto mobilne w mbanku i dobre konto w millenium. Uważam, że chcąc wybrać konto bankowe, warto też zajrzeć na Ranking Kont Osobistych gdzie można znaleźć opinie o bankach, a także skorzystać z porównywarki i rankingów kont Sprawdźcie sami.

  #8134 Reply
  Tola6
  Gość

  Jak wynika z moich informacji, obecnie jedyne darmowe konta osobiste oferują Nest Bank i Idea. Jeśli korzysta się aktywnie z rachunku – to są za darmo Zerknij sobie może tutaj bankowe konta info tam znajdziesz wszelkie informacje w tym temacie .

  #12020 Reply
  tina89
  Participant

  Zerknij sobie na zestawienie kont bankowych na konto-w-banku. pl/najlepsze-konta-bankowe/ – na bieżąco aktualizują tam informacje więc warto 🙂

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Jakie konto najlepsze?
Twoje informacje
Główna › Forum › Inne wątki › Jakie konto najlepsze? This topic has 2 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 4 miesiące/y temu by tina89. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy 9 stycznia, 2023 o 5:20 pm #3045 Reply goja66Gość Witam, od jakiegoś czasu prowadzę wraz ze znajomym spółkę w formie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.