Główna Forum Dyskusje ogólne KGHM na imprezie drwili z katastrofy smoleńskiej – Wasze zdanie?

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #2978
  ZuoSnik
  Gość

  W zarządzanej przez Państwo, a tym samym ludzi z PIS spółce KGHM drwiono i wyśmiewano katastrofę smoleńską. Czy to juz czysta hipokryzja? Co można teraz sądzić o PIS, robią to po publikę, a głupi lud to kupuje? Jakie są Wasze opinie?

  #2979
  Gimitypas
  Gość

  Jak nie drwić z najgłupszej i najśmieszniej obchodzonej katastrofy świata. Od dawna wiadomo, że towarzystwo sztucznie podtrzymuje wersję katastrofy dla utrzymania twardego elektoratu i będzie ją ciągnąc w nieskończoność. Z drugiej strony jeśli odeszliby od tej wersji ich wskaźnik poparcia byłby jeszcze wyższy..

  #2980
  {ejefitej
  Gość

  Siedmioletnia Szopka pod tytułem katastrofa smoleńska już nie budzi takich emocji jak kiedyś pod krzyżem. PIS powoli odarł smoleńsk z godności, patosu i powagi. Dlaczego ma więc ona nie śmieszyć?

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Dyskusje ogólne › KGHM na imprezie drwili z katastrofy smoleńskiej – Wasze zdanie? This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 months, 1 week temu by {ejefitej. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy 8 stycznia, 2023 o 4:10 am #2978 ZuoSnikGość W...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.