Główna Forum Kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny wcześniejsza spłata które banki?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #8479 Reply
  Jason
  Gość

  Witajcie. Moje pytanie brzmi następująco. Chciałbym się starać o kredyt hipoteczny, ale zastanawiam się, czy są jakieś opcje, dzięki którym mogę dokonać spłaty jak najszybciej? Co w takim momencie powinienem wiedzieć? Jeśli chodzi o samą marżę, nie gra ona dla mnie największej roli. Chcę po prostu zaciągnąć kredyt, a potem jak najszybciej go spłacić. Pozdrawiam i dziękuję.

  #8482 Reply
  Laura
  Gość

  Ja bym po prostu poszukała na stronach banków takiej możliwości. Teraz banki walczą o klientów więc nie powinno być problemu ze znalezieniem najlepszego dla siebie rozwiązania kredytowego.

  #8480 Reply
  Nosek Mariusz
  Gość

  W takiej sytuacji może warto zapytać, czy jest opcja zaciągnięcia pożyczki bez różnych początkowych opłat? Słyszałam, że istnieje taka możliwość, ale dopytaj o to w swoim bądź konkurencyjnym banku. Im więcej ofert porównasz, tym lepiej.

  #8481 Reply
  Hipoteczny MIS
  Gość

  Kiedyś starałem się o kredyt i kolega nasunął mi myśl, by zapytać o nadpłacanie kredytu. To był świetny pomysł. W zależności od moich możliwości finansowych mogłem wielokrotnie nadpłacać kredyt. Nie ponosiłem z tego tytułu żadnych dodatkowych prowizji. Kredyt spłaciłem szybciej, bardziej opłacała mi się właśnie taka opcja. Polecam.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Kredyt hipoteczny wcześniejsza spłata które banki?
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Kredyt hipoteczny wcześniejsza spłata które banki? This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Laura. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy 22 stycznia, 2023 o 10:23 am #8479 Reply JasonGość Witajcie. Moje pytanie brzmi następująco. Chciałbym się starać...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.