Główna Forum Kredyty hipoteczne Kredyt na budowę domu mieszkaniowy. Gdzie?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #8454
  Maria
  Gość

  Razem z mężem zastanawiamy się nad tym, czy wziąć kredyt na budowę domu teraz, kiedy mamy jeszcze część swoich środków, czy może lepiej poczekać z tym i poprosić o pożyczkę dopiero, jak skończą się nam własne środki. Co o tym myślicie? Która opcja jest korzystniejsza?

  #8456
  Zecuś
  Gość

  Moim zdanie najlepiej zacząć się starać o kredyt, zanim jeszcze wyda się wszystkie pieniądze z własnej kieszeni. Przede wszystkim pozwoli Wam to zachować pewną płynność finansową oraz możliwość dalszej budowy bez konieczności wstrzymywania dalszych robót budowlanych.

  #8458
  Wikary
  Gość

  Ja polecam rozpocząć starania o kredyt jakieś dwa do trzech miesięcy przed tym, zanim Wasze pieniądze ulegną wyczerpaniu.

  #8459
  Liliana
  Gość

  Niedawno byliśmy w podobnej sytuacji. Warto popatrzeć na oferty banków odnośnie pożyczek, ponieważ niektóre pozwalają na finansowanie naprzemienne. Taka opcja jest bardzo korzystna.

  #8460
  Xicus Forumowicz
  Gość

  Kredyt naprzemienny świetna sprawa. Można rozpocząć starania o pożyczkę właściwie od razu i nie ma problemów potem ze spłatą.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Kredyt na budowę domu mieszkaniowy. Gdzie? This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 months, 3 weeks temu by Xicus Forumowicz. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5) Autor Wpisy 21 stycznia, 2023 o 12:02 pm #8454 MariaGość Razem z mężem zastanawiamy się...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.