Główna Forum Kredyty bankowe Kredyt na samochód

 • Czytaj wątek i dodaj odpowiedź.
Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #21424 Reply
  Michał
  Gość

  Planuję zakup nowego samochodu i potrzebuję kredytu gotówkowego na jego sfinansowanie. Czy możecie mi doradzić, jakie banki mają obecnie najlepsze oferty dla klientów na zakup auta? Czy jest coś, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę, wybierając kredyt na ten cel?

  #21425 Reply
  Adamsky
  Gość

  Najlepiej jest porównać oferty różnych banków pod kątem oprocentowania oraz okresu spłaty. Niektóre banki oferują promocyjne stopy procentowe na kredyty samochodowe

  #21427 Reply
  Adamsky
  Gość

  Pamiętaj, że oprócz oprocentowania, warto również zwrócić uwagę na wszelkie dodatkowe opłaty, takie jak prowizje czy ubezpieczenia kredytu. To może znacząco wpłynąć na koszty kredytu.

  #21426 Reply
  Norek09
  Gość

  Sprawdź, czy banki nie oferują ubezpieczenia samochodu jako części pakietu kredytowego. To może zaoszczędzić trochę pieniędzy na ubezpieczeniu.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Kredyt na samochód
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty bankowe › Kredyt na samochód Czytaj wątek i dodaj odpowiedź. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy 10 września, 2023 o 7:09 am #21424 Reply MichałGość Planuję zakup nowego samochodu i potrzebuję kredytu gotówkowego na jego sfinansowanie. Czy możecie mi doradzić, jakie banki mają obecnie najlepsze oferty dla...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.