Główna Forum Kredyty bankowe Kredyt na zakup mieszkania?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #8471 Reply
  Oppy
  Gość

  Witam serdecznie. Trafiła mi się bardzo ciekawa okazja na zakup mieszkania. Jednak aby tego dokonać, muszę zapłacić już za kilka dni w gotówce. Sprawa wygląda tak, że akurat w ciągu tych kilku dni nie będę w stanie zebrać takiej kwoty, chociaż nie ukrywam, że gdyby to było jeszcze przynajmniej kilkanaście dni, udałoby się to. Czy jest jakaś opcja kredytowa, z której mogę skorzystać?

  #8472 Reply
  Maj
  Gość

  Z tego, co wiem, nie będziesz miał problemu z uzyskaniem tak zwanego kredytu na refinansowanie.

  #8474 Reply
  Adam Kredyty
  Gość

  Najlepiej osobiście udać się do wybranego banku i po prostu zapytać o ofertę. Przygotuj odpowiednie dokumenty potwierdzające Twoje podłoże finansowe i przedstaw je u doradcy. Może dobrze będzie odwiedzić kilka banków i porównać ich oferty.

  #8473 Reply
  Bonser
  Gość

  Również bym polecił kredyt na refinansowanie. Fajna opcja, nawet na rok.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Kredyt na zakup mieszkania?
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty bankowe › Kredyt na zakup mieszkania? This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 miesiące/y, 4 tygodni/e temu by Adam Kredyty. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy 22 stycznia, 2023 o 2:13 am #8471 Reply OppyGość Witam serdecznie. Trafiła mi się bardzo ciekawa...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.