Główna Forum Pożyczki pozabankowe Kredyty Oddłużeniowe SKOK – co to jest?

 • This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Zmiłujsięnadnami.
Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #2728 Reply
  Oddłużanie
  Gość

  Witam, jakiś czas temu w internecie natknęłam się na temat kredyty oddłużeniowe SKOK, czy Skoki udzielają takich kredytów? Jak to działa i co to w ogóle jest? Mam poważne problemy finansowe i chciałabym się wyplątac. Moj dochód to 2900zł średnio do ręki. Czy macie jakieś pomysły? Ktoś składał wniosek o kredyt oddłużeniowy do skok? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

  #8670 Reply
  Zmiłujsięnadnami
  Gość

  Zbych, masz pojęcie o bankach ? Po pierwsze jak bank ma dać kredyt jeśli ktoś jest zadłużony. No i co że upadają, każdy bank który upadnie przejmuje go syndyk bank upadłościowy a klient nadal spłaca kredyt. [wulgaryzm].

  #2914 Reply
  Mimuś
  Gość

  Prosta sprawa SKOKi to twory powstałe dla PIS i przez PIS. Upadają, bo są zarządzane państwowo. Wykup skoki i udzielaj kredytów, bo działają na prawie bankowym, dodatkowo dosprzedawaj pożyczki pod zastaw 😉 Proste dla ludzi z kapitałem!

  #2836 Reply
  Kappa
  Gość

  Witam, pilnie potrzebuje pożyczki oddluzeniowej na kwotę około 40 tys. Niestety wpadlam w pętlę zadłużenia chwilowkami i nie potrafię spłacić ich w chwili obecnej. Obecnie sprawy są na etapie windykacji a chciała bym uniknąć dalszych działań typu komornik czy sprawy sądowe. Nie wiem juz co robić a banki nie dadzą kredytu na spłatę chwilowek osobie z wpisem do bik i big. Proszę o pomoc.

  #2729 Reply
  Zbych
  Gość

  Do @Oddluzanie – Poczytaj o skokach bo coraz częściej po prostu upadają. Ja nie polecałbym pożyczek ze SKOKu – lepiej w przypadku oddłużania poszukać w bankach komercyjnych tzw. egzotycznych, Credit Agricole itp. Spróbuj tam, jeśli się nie uda napisz.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: Kredyty Oddłużeniowe SKOK – co to jest?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Kredyty Oddłużeniowe SKOK – co to jest? This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Zmiłujsięnadnami. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5) Autor Wpisy 3 stycznia, 2023 o 4:10 am #2728 Reply OddłużanieGość Witam, jakiś czas temu w internecie natknęłam...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.