Główna Forum Pożyczki pozabankowe Kruk Windykacja Opinie czy jest to straszne?

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #9187 Reply
  Jacek
  Gość

  Witam, od jakiegoś czasu jestem nękany przez firmę windykacyjną KRUK. Dostaję maile i telefony. Oferują spłatę zadłużenia ratalną, ale ja tam nie mam długu. Co mogę zrobić? Proszę o pomoc czy kierować sprawę do sądu albo na policję? Nie mam informacji skąd pochodzi to zadłużenie. Mam tylko informację, że muszę to spłacić.

  #9192 Reply
  Darek
  Gość

  Uważaj na zawieranie jakichkolwiek ugód z firmą kruk bo będziesz załował i nigdy nie uwolnisz się od długu. Miałem podobną sytuację i podpisałem ugodę potem się okazało że dług nigdy nie istniał. Nie był mój, należał do osoby z mojej rodziny która nie żyła od 16 lat. Nie podpisuj ugód i zapoznaj się z artykułem z tego linku : https://bit.ly/2rSeB4o

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Kruk Windykacja Opinie czy jest to straszne?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Kruk Windykacja Opinie czy jest to straszne? This topic has 1 odpowiedź, 1 głos, and was last updated 3 miesiące/y, 3 tygodni/e temu by Darek. Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2) Autor Wpisy 31 stycznia, 2023 o 2:35 pm #9187 Reply JacekGość Witam, od jakiegoś czasu jestem...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.