Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Kto mi pomoże UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA?

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #10731 Reply
  Magda
  Gość

  Witam 
  Bardzo potrzebuję pomocy kogoś w poprowadzeniu mnie wypełnienia prawidłowo i złożenia do Sądu wniosku o upadłość konsumencką,  składała raz ale źle był wypełniony,  nie stać mnie na prawnika a moje fundusze się wyczerpały, od kilku lat walczę w Sądach  o odzyskanie syna,  sytuację mam tragiczną bo pensję zabierają mi komornicy zatem błagam wszystkich którzy już są po uzyskaniu zgody na upadłość przez Sąd mających czyste konto i zaczynających życie od nowa, uzyskanie przezemnie upadłości to moja droga do odzyskania syna a niczego więcej w życiu nie pragnę jak jego dobra i uśmiechu.
  ​​​​​​​Magda

  #11005 Reply
  werka
  Gość

  Słyszałam, że kancelaria ma spore sukcesy jeśli chodzi o oddłużanie i walkę z komornikami, ZUS czy US. Zorientuj się, podpytaj w sprawie i podjmiecie decyzje, co dalej. Zaufaj im

  #10925 Reply
  Lenny
  Gość

  Najlepiej zgłosić się do jakiegoś radcy prawnego, który specjalizuje się w takich sprawach.

  #10786 Reply
  Gert
  Gość

  Dlaczego wniosek został odrzucony za pierwszym razem?

  #11274 Reply
  FFFF
  Gość

  Upadłość konsumencka to ostateczność. Może najpierw oddłużanie? To naprawdę jest pomocne. Ja należę do programu i negocjujemy z wierzycielami częściowe umorzenia. Będzie mniej do spłaty to będzie lżej

  #11057 Reply
  marekt
  Gość

  Na temat skuteczności kancelarii nie tylko w sprawach egzekucji o których piszesz ale tez upadłości czy wsparcia Frankowiczów można poczytać w sieci – jedna z bardziej cenionych w działaniach anty egzekucyjnych (conectum)

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Kto mi pomoże UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Kto mi pomoże UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA? This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by FFFF. Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6) Autor Wpisy 18 lutego, 2023 o 1:34 pm #10731 Reply MagdaGość Witam  Bardzo potrzebuję pomocy kogoś w poprowadzeniu mnie wypełnienia...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.