Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Mam problemy ze spłatą – kiedy trafię do BIK?

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #476 Reply
  coner
  Gość

  Cóż uchybienie terminu przez Lexperto wiąże się z komornikiem dla klienta. Dlatego trzeba szukać kogo sumiennego i rzetelnego.

  #475 Reply
  maisie
  Gość

  Conectum ma z 1000 opinii z czego 99% pozytywów i 1% neutralnych 0% negatywów. Co z tego, że Lexperto ma 1500 opinii jeśli 99% to negatywy i oszukiwanie klienta!!! emediator jest zupełnie nie znany – ale łatka oszustów jest znacząca. Zuzanna: A Ty z kogo korzystałaś abo jak wyszłaś z długów? Czekam na sugestie

  #473 Reply
  dchowan
  Gość

  To w takim razie co wybrać? Działać samemu? A co jak zrobię jeszcze gorzej niż jest? Boję się. Alka.

  #474 Reply
  maniak_80
  Gość

  Jeszcze próbuje sama, ale koszta jakie trzeba ponieść po zsumowaniu – przerażają. Szukam firmy, która uczciwie pomoże a nie wyciągnie kasę i albo nie będzie kontaktu albo nawet małego efektu. Tak jak w Lexperto, gdzie nawet nie pilnują terminu wniesienia sprzeciwu i klient zostaje na lodzie.

  #471 Reply
  irbis
  Gość

  Czekam na opinie, bo dzwoniłem już do Conectum, lexperto i emediator, i nie wiem na kogo się zdecydować. Ktoś miał do czynienia z takimi firmami? Prośba o szybką reakcję, bo mam niedługo licytację nieruchomości..

  #472 Reply
  Pit
  Gość

  Nie polecam Lexperto. W przypadku zbliżającego się widma licytacji lepiej wybrać firmę, która pomoże w szerszym zakresie. E-meditaor potrafi nawet popełnić błąd w umowie z klientem. Conectum nie znam.

  #398 Reply
  nidra
  Gość

  Po jakim czasie trafia się do BIK?

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: Mam problemy ze spłatą – kiedy trafię do BIK?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Mam problemy ze spłatą – kiedy trafię do BIK? Otagowane: BIK, KRD, rejestr zadłużonych This topic has 6 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by coner. Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7) Autor Wpisy 6 lutego, 2024 o 8:28 pm #476 Reply conerGość Cóż...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.