Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Oddłużanie Najlepsze firmy odlużeniowe / oddlużające na rynku?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #523
  Pogoda Ducha
  Gość

  Jakie są Waszym zdaniem najlepsze firmy pomagające w oddłużaniu na rynku? Szukam najlepszej firmy oddłużeniowej jestem w stanie zapłacić za usługę, ale stawiam na skuteczność takiej firmy. Jakie są Wasze opinie? Co polecacie?

  #527
  orient kiepski
  Gość

  Moim zdaniem najlepszą ofertę na chwilę obecną ma firma Conectum Finanse, ale takich firm jest cała masa. Lexperto, Mediator, COD, windykowani i wiele wiele więcej. W zależności jak chcesz rozwiązać problemy czy finansowo czy prawnie – oferta Conectum zawiera i jedno i drugie. Ale najlepsze rozwiązanie to zgłosić się od kilku firm i porównać. Pozdrawiam.

  #529
  Natenczas
  Gość

  Czego oczekujesz od takiej firmy? Pomocy prawnej czy kredytu?

  #549
  Pogoda Ducha
  Gość

  Dobrze byłoby, aby uzyskać kredyt na spłatę wszystkich długów i płacić jedną małą ratę. 200/300 zł. W swoim banku jeszcze płacę regularnie, ale mam kilka pozyczek pozabankowych wziętych na żonę, która nie spłacała ich od kilku miesięcy i zostawiła mnie z długami.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Oddłużanie › Najlepsze firmy odlużeniowe / oddlużające na rynku? Otagowane: Firmy Oddłużeniowe, oddłużanie forum This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 7 months, 1 week temu by Pogoda Ducha. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy 31 października, 2022...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.