Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Jak wyjść z długów Nieodebrany nakaz zapłaty i pozew.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #1165 Reply
  Leyla
  Gość

  Aby wniosek był przez sąd uznany należy przytoczone okoliczności udowodnić poprzez załączenie dowodów potwierdzających okoliczności. Uprawdopodobnienie braku winy pozwanego w uchybieniu terminu umożliwia złożenie sprzeciwu i wstrzymanie postepowania egzekucyjnego do czasu rozpatrzenia sprzeciwu.

  #1164 Reply
  sebik
  Gość

  W terminie siedmiu dni od uzyskania informacji o wszczęciu postępowania egzekucyjnego przysługuje wniesienie wniosku o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu wraz z sprzeciwem. We wniosku należy wskazać okoliczności dotyczące braku dokonania czynności procesowej z uwagi na nieotrzymanie korespondencji w postaci nakazu zapłaty i pozwu.

  #1102 Reply
  KUBA X
  Gość

  Witam. W dniu dzisiejszym dowiedziałam się o zajęciu wypłaty przez komornika. Niestety nie miałam wcześniej informacji o tym, iż sprawa jest w Sądzie. Mieszkam za granicą. Czy jest możliwość jakoś się od tego odwołać czy trzeba już dogadywać się z komornikiem?

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Nieodebrany nakaz zapłaty i pozew.
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Jak wyjść z długów › Nieodebrany nakaz zapłaty i pozew. Otagowane: Nieodebrany nakaz i pozew This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 miesiące/y, 4 tygodni/e temu by Leyla. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy 14 lutego, 2024...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.