Główna Forum Pożyczki pozabankowe Poszukuję firm oferujących pożyczki pod zastaw nieruchomości od 60%

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #2688 Reply
  Kibel
  Gość

  Pożyczki pod zastaw nieruchomości? Proponuje najpierw poczytać zanim się w to wdepnie. Sa firmy, które mają tzw uproszczona procedura, nie sprawdzają zdolności kredytowej w niektórych przypadkach, nie jest również potrzebne zaświadczenie o dochodach ani informacja o niezaleganiu ze składkami w ZUS i urzędzie skarbowym.

  #11147 Reply
  PiotrDuda
  Participant

  Fundusz wpisuje się na drugim i trzecim miejscu. Dlatego w LTV się łapie. Nie znam innych firm które tak mają jak znacie piszcie.

  #2687 Reply
  Vfix
  Gość

  W jaki sposób masz zamiar spłacić takie zobowiązanie? Masz źródło dochodu? Ile zarabiasz? Być może znajdzie się zainteresowany inwestor. Proszę o odpowiedź.

  #2697 Reply
  Jack Smith
  Gość

  Prawdopodobnie jestem w stanie pomóc. Ale zastanawia mnie w jaki sposób chce Pan spłacić taka pożyczkę? Czy ma Pan założoną Księgę i jej numer? Posiada Pan akt własności?

  #2689 Reply
  Millenium
  Gość

  Mam dochód z tytułu umowy o pracę 5000zl netto jednak połowę zabiera mi komornik. Chciałbym spłacić komornika taką pożyczką ubiegałem się już o finansowanie w bankach ale nikt nawet nie chce ze mną rozmawiać. Czekam na namiary do inwestora.

  #2685 Reply
  Millenium
  Gość

  Witam, czy na polskim rynku znajdują się aktualnie firmy, które udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości powyżej 60% ich wartości. Szukałem już w tylu miejscach i nadal nie znalazłem. Mam mieszkanie w Krakowie warte ok. 350tys. zł a potrzebuję ok. 230tys. Proszę o poważne odpowiedzi. Pozdrawiam

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Poszukuję firm oferujących pożyczki pod zastaw nieruchomości od 60%
Twoje informacje
Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Poszukuję firm oferujących pożyczki pod zastaw nieruchomości od 60% Otagowane: Pożyczki pod zastaw nieruchomości powyżej 60% This topic has 5 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 4 miesiące/y temu by PiotrDuda. Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6) Autor Wpisy 9 lutego, 2024 o 8:14...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.