Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Pożyczka dla dziewczyny, czy da się to odkręcić?

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #8511
  Robak
  Gość

  Cześć. Mój problem jest dosyć skomplikowany. Jakiś czas temu chodziłem z jedną dziewczyną, która potrzebowała pieniędzy, więc pomogłem jej i zaciągnąłem dwie niewielkie pożyczki w banku. Po tym czasie cichaczem na moje dane zaciągnęła kolejną pożyczkę. Tamte dwie były spłacone, jednak ta trzecia pozostała na moje konto. Dodam jeszcze, że już nie jestem z tą dziewczyną, ale ona wypiera się i nie chce oddać pieniędzy, bo nie ma. Co mam zrobić w tej sytuacji?

  #8512
  Ewidet
  Gość

  Jakby na to nie patrzeć, wykorzystała Twoje dane. Jeśli to była jakaś typowo internetowa pożyczka, to wtedy szanse są marne, jeżeli po prostu znała Twoje dane, hasło itp. i zalogowała się do systemu, a następnie zaciągnęła na Ciebie pożyczkę. Jeśli natomiast w banku udzielono jej pożyczki na Twoje dane, to po prostu udaj się na policję, bo to ogromny przekręt.

  #8513
  trypas
  Gość

  Jeśli to nie jest jakaś duża kwota, to po prostu postaraj się spłacić pożyczkę. Może potem się jakoś dogadasz z tą dziewczyną. Ale jeśli jest niewypłacalna, to nic to nie da, bo i tak nie zapłaci.

  #8514
  Tupilek
  Gość

  Pewnie już nękają Cię telefony od firm windykatorskich, że musisz spłacić pożyczkę albo się Tobą zajmą. Jeśli tak, to się tym nie przejmuj. Nie mają prawa zrobić niczego bez prawidłowego nakazu z sądu.

  #8515
  Maja
  Gość

  Miałam podobnie. Też mnie jeden facet tak wykiwał Zgłosiłam to na policję, ale wciąż czekam na rozwój sprawy.

  #8516
  Adam Kredyty
  Gość

  Jeśli na nic nie masz dowodów, to ciężka sprawa. Raczej walka nic Ci nie da. Wszystko zależy od tego, gdzie brałeś tą pożyczkę. Jeśli przez internet, to niestety to bardzo pochopne.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Pożyczka dla dziewczyny, czy da się to odkręcić? This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 months, 2 weeks temu by Adam Kredyty. Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6) Autor Wpisy 23 stycznia, 2023 o 4:42 pm #8511 RobakGość Cześć. Mój...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.