Główna Forum Kredyty bankowe Pożyczka jaką wybrać ?

 • This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by jupiter098.
Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #8870 Reply
  jupiter098
  Gość

  Szybkie pieniądze, szybki zwrot i po problemie. Problemy zaczynają się kiedy nie można oddać na czas. Dlatego bezpieczniej pożyczyć w banku. Raiffeisen ma rewelacyjną bo bezprocentową pożyczkę którą można spłacać prze 2 lata. Przy 4 tys prowizja dla banku tylko 120 zet.

  #2955 Reply
  Zdanek
  Gość

  Poszukaj porównywarek kredytowych – często tam wybierzesz dobre i tanie opcje. Usługi są takie same sugeruj się kosztem całkowitym.

  #3044 Reply
  goja66
  Gość

  Ja biorąc pożyczkę zawsze sprawdzam ranking kredytów gotówkowych, jest to fajny sposób na porównanie dostępnych ofert pozabankowych. Od razu otrzymuje informację czy pierwsza pożyczka jest płatna czy darmowa. Polecam sprawdzić jak to działa.

  #8155 Reply
  Teodor
  Gość

  W banku raczej nie ma darmowych pierwszych pożyczek. To tylko firmy pożyczkowe z chwilówkami takie promocje miewają.

  #2956 Reply
  Bebech
  Gość

  Co w takim razie możecie polecić? Bo wziąłbym coś dopóki jeszcze kredyty są tanie 🙂 Ok. 50 tys. zł na razie nie mam nic w BIK, dochód ok. 3tys. zł umowa o pracę.

  #2948 Reply
  ukoli88
  Gość

  Witajcie! Potrzebuję wziąć kredyt na rozwój firmy , muszę zakupić maszyny . w jakim banku najlepiej wziąć kredyt ? Co polecacie ? Czytałem niedawno bardzo przydatny ranking kredytów gotówkowych i nie mogę się zdecydować , może alior Bank może pośrednik ? Jak uważacie ?.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Pożyczka jaką wybrać ?
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty bankowe › Pożyczka jaką wybrać ? Otagowane: Pożyczka jaką wybrać ? This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by jupiter098. Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6) Autor Wpisy 9 lutego, 2024 o 12:43 am #8870 Reply jupiter098Gość Szybkie pieniądze, szybki zwrot i po problemie....Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.