Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Pożyczka zaciągnięta przez kogoś a na moje konto uda się odzyskać?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #8533 Reply
  Maciek
  Gość

  Witam serdecznie. Chciałbym się zapytać, czy jeśli ktoś wziął pożyczkę przez moje konto w internecie w jednej z takich firm, które zajmują się internetowymi pożyczkami, a teraz nie chce jej spłacić, to mam jakąś szansę, by odzyskać pieniądze? Dodam jeszcze, że jestem studentem i otrzymuję co miesiąc stypendium. Czy przejmą te moje jedyne pieniądze? Pozdrawiam i dziękuję za udzieloną mi pomoc.

  #8535 Reply
  Grypa szaleje
  Gość

  Jeśli przez internet, to kiepsko. Co do stypendium. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób jest ono wypłacane. Jeśli na konto bankowe, to prawdopodobnie środki t zostaną przejęte na rzecz zaciągniętej pożyczki. Jeśli natomiast otrzymujesz wypłatę swojego stypendium na uczelni, to windykator nie zajmie Twoich pieniędzy.

  #8536 Reply
  BIK
  Gość

  Najważniejsze, by sprawdzić jeszcze, czy to aby jedyna pożyczka. Zamów darmowy raport BIK. Upewnij się, że nie masz więcej pożyczek do spłacenia.

  #8534 Reply
  Zaufany pomocnik
  Gość

  Może być ciężko. Jeśli ta osoba nie chce spłacić, a zaciągnęła pożyczkę przez Twoje konto internetowe, to świadczy to jedynie o tym, iż znała Twoje hasło i login. Skoro więc znała te dane, to otrzymała je od Ciebie. Więc raczej w żaden sposób nie udowodnisz, że ta osoba pobrała pieniądze bez Twojej wiedzy. No chyba, że jesteś w stanie to jakoś inaczej udowodnić, ale wątpię.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Pożyczka zaciągnięta przez kogoś a na moje konto uda się odzyskać?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Pożyczka zaciągnięta przez kogoś a na moje konto uda się odzyskać? This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 miesiące/y, 1 tydzień temu by BIK. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy 24 stycznia, 2023 o 3:54...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.