Główna Forum Pożyczki pozabankowe Profi Credit.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #1044
  kameleon
  Gość

  Czy Profi Credit może sam wystąpić do pracodawcy, aby zabierał mi ratę dla nich z wypłaty? Mam taki problem a nie mam komornika.

  #1089
  Dabar
  Gość

  W przypadku gdy takie oświadczenie nie zostało przez Panią złożone w miejscu zatrudnienia należy zawiadomić państwową inspekcję pracy o możliwości popełnienia przez księgową wykroczenia określonego w art. 282 § 1 pkt 1 kodeksu pracy.

  #1087
  Zagladajaca
  Gość

  Tylko komornik może dokonać zajęcia wynagrodzenia.

  #1088
  One_of_Them
  Gość

  Zgodnie bowiem z art. 91 k.p. inne należności niż wymienione w art. 87 par. 1 i 7 k.p., mogą być potrącane z wynagrodzenia pracownika tylko za jego zgodą wyrażoną na piśmie. Ustne wyrażenie zgody na dokonywanie potrąceń z wynagrodzenia za pracę jest nieważne. Wyrażenie przez pracownika, bez zachowania formy pisemnej, zgody na dokonywanie potrąceń z wynagrodzenia za pracę innych należności niż wymienione w art. 87 par. 1 i 7 k.p. jest nieważne i nie stwarza obowiązku pracodawcy do potrącania jakichkolwiek kwot.

  #1957
  Łuszek
  Gość

  Problem dotyczy Profi Credit. Wpłaty są dokonywane ale z opóźnieniem maksymalnie 30 dni. Za opóźnienia naliczane są ogromne odsetki. Zgodnie z umową jest możliwość wystąpienia z wnioskiem o prolongatę pożyczki na okres trzech miesięcy. Nie zgodzili się tylko wysłali wezwanie do zapłaty. O prolongatę można się ubiegać w przypadku utraty pracy lub problemów zdrowotnych uniemożliwiających wykonywanie pracy zarobkowej. Czy jest jakaś inna możliwość zmiany warunków spłaty pożyczki|?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Profi Credit. Otagowane: Profi Credit, Profi Credit Opinie This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 months, 4 weeks temu by Łuszek. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5) Autor Wpisy 12 listopada, 2022 o 3:10 am #1044 kameleonGość Czy Profi Credit może sam wystąpić...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.