Główna Forum Kredyty bankowe Ranking firm doradztwa kredytowego 2024

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #2843 Reply
  Michajło
  Gość

  Witam, poszukuję firm doradztwa kredytowego? Jaki może być ranking 2024? Macie może firmy godne polecenia? Ostatnio dużo czytałem o firmach doradczych i pośrednikach finansowych. Poszukuję kredytu gotówkowego na ok.200 tysięcy. Mój dochód to 3800 netto, umowa o pracę. Co możecie polecić?

  #3009 Reply
  Agnes
  Gość

  Najlepiej szukać opinii wśród znajomych, ewentualnie przejrzeć fora dotyczące finansów. Wsparcie pośrednika finansowego w niektórych przypadkach jest niezbędne. Moim problemem był brak zdolności kredytowej doradca przygotował dla mnie dobrą ofertę, sama na pewno by tego nie ogarnęła, do tego w tak krótkim czasie, a gotówka była mi potrzebna na już.

  #2912 Reply
  Margeritta
  Gość

  Generalnie ciężko stwierdzić, które sa najlepsze. Są duże i małe. Duże są znane, ale słabo oceniane ze względu na statystycznie dużą ilość klientów / zawsze trafi się więcej hejterów niż w małych firmach. Sa też małe i dobre, ale nie reklamujące się tak jak te duże.. ja zawsze korzystam z lokalnych firm.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Ranking firm doradztwa kredytowego 2024
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty bankowe › Ranking firm doradztwa kredytowego 2024 This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Agnes. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy 5 stycznia, 2024 o 10:13 am #2843 Reply MichajłoGość Witam, poszukuję firm doradztwa kredytowego? Jaki może być ranking...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.