Główna Forum Inne wątki Revolut: Karta, Opinie, Komornik, Konto

Otagowane: 

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #18847 Reply

  Revolut firma

  Revolut Bank UAB to bank założony na Litwie pod adresem Konstitucijos ave. 21B, Wilno, 08130, Litwa; numer wpisu do rejestru 304580906, kod FI 70700. Revolut Bank UAB posiada licencję Europejskiego Banku Centralnego i podlega nadzorowi Banku Litwy.

  Revolut Bank UAB świadczy usługi w zakresie obsługi rachunków kredytowych, płatniczych, bieżących oraz depozytów płatnych na żądanie.

  Karta

  Wybierając konto standardowe użytkownik, otrzymuje darmowe konto krajowe oraz darmowe konto IBAN w euro.

  Na rachunku bankowym może trzymać środki w różnych walutach, wykonywać darmowe przelewy i płacić kartą za granicą, korzystając z międzybankowego kursu wymiany. Za wymianę w 24 walutach do określonej miesięcznej kwoty nie ponosi się żadnych opłat.

  Opłata za kartę Revolut pobierana jest celem pokrycia kosztów produkcji. Naliczana jest po przekroczeniu obowiązującego dla danego planu limitu bezpłatnych kart lub w przypadku zamówienia karty z limitowanej edycji i wynosi 10 zł.

  Jeśli chodzi o koszt dostawy karty, to jest on zależny od sposobu dostawy, planu i kraju docelowego. Standardowa opłata za wysyłkę wynosi 24,99 zł.

  Opinie

  Revolut to jedna aplikacja do wymiany walut, oszczędzania, posiada również opcje kredytowe. Revolut posiada europejską licencję bankową. Pieniądze są w posiadaniu brytyjskiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która jednak znajduje się pod nadzorem brytyjskiej Komisji Nadzoru Finansowego.

  Klienci Revoluta skarżą się także nieraz na niejasną ścieżkę postępowania reklamacyjnego, np. w przypadkach blokady rachunków, jednak opinie są w większości pozytywne.

  Revolut a Komornik

  Środki przechowywane na kontach założonych w ramach usług płatniczych (np. Revolut) są egzekwowalne, pod warunkiem, że znajdują się na rachunkach bankowych posiadających polski numer IBAN. Wówczas komornik ma pełną możliwość egzekucji z tych środków.

  Jeśli konto założone jest w banku poza Polską, komornik nie ma możliwości zajęcia środków na takim koncie.

  Jak chronić się przed komornikiem? Sprawdź: Oddłużanie komornicze

  Konto

  Wybierając konto standardowe użytkownik, otrzymuje darmowe konto krajowe oraz darmowe konto IBAN w euro. Na rachunku bankowym może trzymać środki w różnych walutach, wykonywać darmowe przelewy i płacić kartą za granicą, korzystając z międzybankowego kursu wymiany.

  Za wymianę w 24 walutach do określonej miesięcznej kwoty nie ponosi się żadnych opłat.

  Dla klienta indywidualnego przygotowany jest plan bezpłatny – Standard, a także plany płatne takie jak Plus, Premium i Metal.

  W ofercie Revolut dostępne są też konta płatne:

  Plus – 14,99 zł/miesięcznie,
  Premium – 29,99 zł/miesięcznie,
  Metal – 49,99 zł/miesięcznie.

  Jak założyć konto?

  Należy przygotować dokument tożsamości, podać dane potrzebne do założenia rachunku i zrobienia selfie. Niezbędne jest także zasilenie konta Revolut kwotą minimum 20 zł w celach weryfikacyjnych.

  Revolut dane rejestrowe

  Spółka Revolut Ltd (nr 08804411) jest upoważniona przez Financial Conduct Authority (FCA) na mocy brytyjskiej ustawy o elektronicznych instrumentach płatniczych z 2011 roku (nr referencyjny 900562). Adres siedziby: 7 Westferry Circus, Canary Wharf, Londyn, Anglia, E14 4HD.

  Produkty ubezpieczeniowe oferują spółka Revolut Travel Ltd, która posiada upoważnienie FCA do świadczenia usług pośrednictwa ubezpieczeń (nr FCA: 780586), oraz spółka Revolut Ltd, wyznaczony przedstawiciel firmy Revolut Travel Ltd w kwestii usług dystrybucji ubezpieczeń.

  Inni czytali również: Które konto dla firmy wybrać?

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
Odpowiedz do: Revolut: Karta, Opinie, Komornik, Konto
Twoje informacje
Doradcy Forum *rekomendowaniGłówna › Forum › Inne wątki › Revolut: Karta, Opinie, Komornik, Konto Otagowane: Revolut This topic has 0 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 miesiące/y, 1 tydzień temu by Doradcy Forum *rekomendowani. Przeglądasz 1 wpis (z 1) Autor Wpisy 19 kwietnia, 2023 o 4:04 pm #18847 Reply Doradcy Forum *rekomendowaniModerator Revolut firma Revolut Bank UAB to bank założony na...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.