Główna Forum Dyskusje ogólne Składanie codziennie wyciągów z banku do US – czy ktoś słyszał?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #2891
  USbiera
  Gość

  Witam, ostatnio obiło misię o uszy, iż będziemy zobowiązani do składania CODZIENNIE wyciągów z banku do skarbówki? Prowadzę małą firmę zatrudniającą 6 osób w branży transportowej. Moje pytanie brzmi czy ja również muszę robić coś takiego i od kiedy? Albo prościej czy mam to robić samodzielnie?

  #2892
  Mimi
  Gość

  Słyszał słyszał. Dostanie się każdemu. Wyobraź sobie, że np. allegro wysyła taki wyciąg. A tam setki klientów, którzy kupili coś online. Ich numery rachunków, nazwiska i adresy.. Ucierpi nawet szary Kowalski. O oszustwa Podejrzewają nielicznych cierpieć będzie każdy.

  #2910
  Msong
  Gość

  Bardzo dobra opinia. Wydaje się, że może nie dojśc to do skutku, ale jednak PIS wziął się za Vatowców – i wydaje się, że to dobre rozwiązanie.

  #2913
  Golica
  Gość

  Oczywiście za karuzelowych vatowców..

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Główna › Forum › Dyskusje ogólne › Składanie codziennie wyciągów z banku do US – czy ktoś słyszał? This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 months, 1 week temu by Golica. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy 6 stycznia, 2023 o 2:10 am #2891 USbieraGość Witam,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.