Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Jak wyjść z długów Sprzeciw od wyroku zaocznego – co dalej zrobić?

 • This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by andrzejewskim.
Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #2709 Reply
  Mymy
  Gość

  Witam, w dniu dzisiejszym dostałem wyrok zaoczny z informacją, że w ciągu 14 dni mogę złożyć sprzeciw od wyroku zaocznego. „Pozwany, przeciwko któremu zapadł wyrok zaoczny, może złożyć sprzeciw w ciągu dwóch tygodni od doręczenia mu wyroku.
  § 2. W piśmie zawierającym sprzeciw pozwany powinien przytoczyć zarzuty, które pod rygorem ich utraty należy zgłosić przed wdaniem się w spór co do istoty sprawy, oraz okoliczności faktyczne i dowody”. Czy ktoś może mi pomóc albo podpowiedzieć co zrobić?

  #2775 Reply
  andrzejewskim
  Gość

  Idz skonsultuj się z dobrym prawnikiem lub znajdź kancelarię która się w takich sprawach specjalizuje. Mój znajomy też ostatnio się z podobną sprawą borykał i skorzystał z ich usług: kancelariaprawagospodarczego.pl są z wrocławia, podobno bardzo skuteczni i wiele pomagają

  życzę powodzenia
  Marcin Andrzejewski

  #2770 Reply
  Premrzyk
  Gość

  Musisz koniecznie złożyć sprzeciw, może uda się jeszcze wygrać sprawę. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, napisz na forum. Pomogę.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Sprzeciw od wyroku zaocznego – co dalej zrobić?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Jak wyjść z długów › Sprzeciw od wyroku zaocznego – co dalej zrobić? This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by andrzejewskim. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy 2 stycznia, 2023 o 4:19...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.