Główna Forum Pożyczki pozabankowe Sprzedaż długu do windykacji brak cesji co robić?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #8558 Reply
  Jojo
  Gość

  Witam. Pod koniec grudnia zaciągnąłem pożyczkę. Jednak po tym czasie wpadłem w pułapkę pożyczek i straciłem kontrolę nad całą sytuacją. Kiedy nie miałem możliwości spłacenia długu, firmy pożyczkowe sprzedawały go do innych firm specjalizujących się w odzyskiwaniu pieniędzy, a jednocześnie doliczały do tego dodatkowe opłaty. Dodam, że ponoć otrzymałem zawiadomienie pisemne o konieczności spłaty, jednak nie było mnie miejscu zameldowania i nic nie odebrałem. Co mogę zrobić, by opóźnić wizytę komornika w moim domu?

  #8559 Reply
  Maks
  Gość

  W tej sytuacji pozostaje jedynie napisanie jakiegoś odwołania od zapłaty Jeśli tego nie zrobisz, prawdopodobnie już wkrótce pojawi się u Ciebie komornik.

  #8560 Reply
  Fałsz
  Gość

  Przede wszystkim zapoznaj się z treścią dokumentów. Jeśli otrzymasz pismo z sądu o nakazie zapłaty, wtedy pozostaje jedynie odwołanie się.

  #8561 Reply
  Light Lord
  Gość

  Pamiętaj, że ważne jest, na taki adres dostarczono dokumenty. Jeśli był to błędny adres, możesz się odwołać od decyzji sądu. Nawet, jeżeli minęło już 14 dni na odwołanie się zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Sprzedaż długu do windykacji brak cesji co robić?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Sprzedaż długu do windykacji brak cesji co robić? This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y, 1 tydzień temu by Light Lord. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy 24 stycznia, 2023 o 11:04 pm #8558 Reply JojoGość Witam. Pod koniec...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.