Główna Forum Dyskusje ogólne szkolenie bhp Krakow

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #2824 Reply
  renata walaszczyk
  Gość

  witam, muszę przeprowadzić szkolenie bhp w firmie i zastanawiam się nad ta firmą http://hsec.pl/, które polecił mi znajomy czy ktoś może korzystał z usług tej firmy i może mi coś doradzic? Niektórzy polecają także szkolenia on-line ale jakos nie jestem do tego przekonana . Co Wy myślicie o tym ? Będę wdzięczna za opinie.

  #10549 Reply
  lalok
  Gość

  ON line są ok, bez stresu

  #10468 Reply
  Teodozja
  Gość

  Szkolenia tylko stacjonarne! W BHP lepiej szkolić się osobiście – a kupować online 🙂 My korzystamy z firmy szkoleniowej, która realizuje zajęcia na terenie naszego zakładu. Z resztą to bardzo pomocne w wielu innych sytuacjach np. podczas wyboru właściwego wyposażenia jakim jest odzież ochronna. Zgodnie z zaleceniami kupujemy teraz w specjalistycznym sklepie i od tamtej pory nie mamy problemów z niedopełnieniem obowiązków w tym zakresie – a pracownicy po „osobistych”lekcjach z bhp zdecydowanie pilniej przestrzegają przepisów.

  #8283 Reply
  Franek 23
  Gość

  Ja zdecydowanie polecam szkolenia stacjonarne, online jakoś mi nie leżą.

  #8254 Reply
  Magda
  Gość

  Szkolenia BHP są obowiązkowe w każdej firmie. Każdy pracodawca powinien zapewnić dla grona pracowników takie szkolenie, aby każdy wiedział jak ma postępować w pracy. szkolenia bhp lublin Unika się jednak takich szkoleń zaawansowanych aby „pracownicy za dużo nie wiedzieli”. Dlatego warto samemu udać się do biura szkoleń i dowiedzieć się paru rzeczy.

  #8186 Reply
  Anna
  Gość

  Najlepiej opierać się na opiniach, a przecież o te nie jest trudno. Ja niestety tej konkretnej firmy nie znam, ale jeżeli szuka się firm szkoleniowych z zakresu BHP może warto się zapoznać z ofertą gdbhp.pl/szkolenia-i-kursy-na-urzadzenia-ktore-warto-miec-w-swoim-portfolio, bo firma to nie wszystko, trzeba się też zapoznać z jej usługami i możliwościami.

  #10542 Reply
  lalok
  Gość

  on line to bezstresowe szkolenie 🙂

  #2857 Reply
  Aga9000
  Gość

  no niestety tej firmy nie znam. sama u siebie w firmie korzytsałam z usług tej firmy szkoleniebhp Oni są z Warszawy z Chłodnej, ale naprawde fachowcy jakich malo. Czesto przeprowadzalam szkolenia z roznymi firmami, ale tylko oni sa tak profesjonalni i to wlansie z nimi juz od jakiegos czasu wspolpracuje ostatnio.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: szkolenie bhp Krakow
Twoje informacje
Główna › Forum › Dyskusje ogólne › szkolenie bhp Krakow This topic has 7 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by lalok. Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8) Autor Wpisy 5 stycznia, 2023 o 12:12 am #2824 Reply renata walaszczykGość witam, muszę przeprowadzić szkolenie bhp w firmie i zastanawiam się...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.