Główna Forum Kredyty bankowe Umowa o pracę i umowa o dzieło a kredyt bankowy?

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #8488 Reply
  Hollow
  Gość

  Witam. Czy jest możliwość otrzymania kredytu, jeżeli mam umowę o pracę oraz sporadycznie umowy o dzieło? Jeszcze nigdy nie starałem się o kredyt, jest to dla mnie nowa sytuacja, a nie chciałbym marnować czasu na nieustanne wypytywanie i przebieranie w ofertach. Być może ktoś po prostu tutaj na forum miał podobną sytuację?

  #8490 Reply
  Maryś
  Gość

  Miałem podobną sytuację. Ja ogólnie polecam, by przedstawić wszystkie źródła dochodu, jakie się ma. W ten sposób zwiększa się po prostu swoje szanse na otrzymanie kredytu.

  #8489 Reply
  Bee
  Gość

  Jeżeli ma się kopie umów o dzieło, to należy je po prostu dołączyć do całej dokumentacji przedstawianej bankowi. Każde źródło dochodu zostanie wzięte pod uwagę. Bank zliczy sobie całość, przekalkuluje i przedstawi Ci, jaką masz zdolność kredytową w danym momencie.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Umowa o pracę i umowa o dzieło a kredyt bankowy?
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty bankowe › Umowa o pracę i umowa o dzieło a kredyt bankowy? This topic has 2 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Maryś. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy 22 stycznia, 2023 o 7:32 pm #8488 Reply HollowGość Witam. Czy jest możliwość...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.