Główna Forum Kredyty bankowe Umowa zlecenie a kredyt w banku

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #8483 Reply
  land
  Gość

  Witam Was serdecznie. Czy ktoś może orientuje się, czy na umowie zlecenie, z dobrą historią kredytową mogę szybko otrzymać kredyt? Nie będzie to jakaś szczególnie duża kwota, tylko kilka tysięcy, niemniej jednak zastanawiam się, czy jest to możliwe. Prócz umowy zlecenie mam jeszcze rentę. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi i udzieloną mi pomoc. Pozdrawiam.

  #8485 Reply
  Rzeszów
  Gość

  Hej, jeśli chodzi o rentę, ie zostanie ona wzięta pod uwagę. Jeśli zaś chodzi o umowę zlecenie, to wato zapytać w bankach, ale z tego, co wiem, to dopiero po dwunastu miesiącach ma się jakieś realne szanse na to, by otrzymać kredyt.

  #8487 Reply
  Wariat
  Gość

  Renta, która ma określony termin, do kiedy zostanie wypłacana, nigdy nie będzie wzięta pod uwagę. Być może inaczej jest w sytuacji renty bezterminowej, ale o to warto zapytać jeszcze.

  #8486 Reply
  Windy
  Gość

  Ja jeszcze słyszałem, że warto pokazać swoje PITy. One też są brane pod uwagę, prócz oczywiście całej historii kredytowej.

  #8484 Reply
  Wiesław
  Gość

  Witaj. Ja mam rentę, ale gdy pytałem w banku o pożyczkę, powiedzieli, że nie jest to kryterium, które biorą pod uwagę. W związku z tym myślę, że raczej renta Ci nie pomoże przy zaciąganiu kredytu.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: Umowa zlecenie a kredyt w banku
Twoje informacje
Główna › Forum › Kredyty bankowe › Umowa zlecenie a kredyt w banku This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y, 4 tygodni/e temu by Wariat. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5) Autor Wpisy 22 stycznia, 2023 o 2:25 pm #8483 Reply landGość Witam Was serdecznie. Czy ktoś może...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.