Główna Forum Pozostałe produkty finansowe Wpływ ustawy frankowej i obniżenie wieku emerytalnego na wartość złotówki?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #954 Reply
  Sztuczna inteligencja
  Gość

  Obniżenie, obniżeniem – aby z tego skorzystać należy udokumentować staż pracy – co ma być warunkiem koniecznym aby przejść na emeryturę. Adekwatnie emerytura w wieku 60 lat – staż pracy 35 lat; emerytura w wieku 65 lat możliwa z 40 letnim stażem pracy.

  #952 Reply
  Chauve
  Gość

  Regulacje prawne dotyczące kredytów frankowych są konieczne. Istnieje niestety obawa , iż ustawa szykowana przez prezydenta może doprowadzić do fali bankructwa – a w połączeniu z obniżeniem wieku emerytalnego – będzie negatywnie wpływać wzrost polskiej gospodarki

  #953 Reply
  ogiplus
  Gość

  Przywrócenie wieku emerytalnego 65 lat dla mężczyzn i 60 lat dla kobiet to nie sprawiedliwość emerytalna, jak twierdzi p. Szydło ale pozyskanie głosów elektoratu na czas wyborów. Ciekawe kto za to zapłaci?

  #955 Reply
  Muminek24
  Gość

  Jak na razie to raz za razem problemy odsuwające w czasie możliwość wprowadzenia zmian odnośnie wieku emerytalnego. Jak nie wprowadzenie jednolitego systemu informatycznego w ZUS, a to założenia budżetu, to wprowadzenie jednolitego podatku. Lepiej się nie nastawiać.

  #667 Reply
  Adzik
  Gość

  Niepewność związana z przyszłymi rozwiązaniami w sprawie pomocy dla frankowiczów i plan obniżenia wieku emerytalnego, obiecane przez prezydenta i PiS, to główne czynniki odpowiedzialne za osłabienie złotego. Jakie są Wasze opinie? W co inwestować?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: Wpływ ustawy frankowej i obniżenie wieku emerytalnego na wartość złotówki?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › Wpływ ustawy frankowej i obniżenie wieku emerytalnego na wartość złotówki? Otagowane: Obniżenie wieku emerytalnego, Ustawa frankowa This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 miesiące/y, 3 tygodni/e temu by Muminek24. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5) Autor Wpisy 10 lutego,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.