Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Jak wyjść z długów Zarzuty od nakazu zapłaty.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #1171 Reply
  pani z claudii
  Gość

  Wnosząc zarzuty można wnioskować o zwolnienie z opłaty sądowej, załączając do pisma oświadczenie o stanie rodzinnym, majątku, dochodach i źródłach utrzymania.

  #1169 Reply
  Aurora
  Gość

  Od otrzymanego nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym pozwanemu przysługuje złożenie tzw zarzutów od nakazu zapłaty. Nieprzedstawienie zarzutów w tym pierwszym piśmie może skutkować tym, że sąd ich później nie uzna.

  #1170 Reply
  nymph
  Gość

  Zarzuty tym się różnią od sprzeciwu w postępowaniu upominawczym, iż podlegają opłacie przy wniesieniu do sądu. Opłata sądową od zarzutów pobiera się od pozwanego w wysokości trzech czwartych części z 5% wartości sporu, przy czym opłata nie może wynosić mniej niż 30 zł.

  #1100 Reply
  Tomm
  Gość

  Co to oznacza? Mam w pouczenie nakazu zapłaty z Profi Credit i informację o tym, iż muszę je wnieść?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Zarzuty od nakazu zapłaty.
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Jak wyjść z długów › Zarzuty od nakazu zapłaty. Otagowane: Profi Credit, zarzuty od nakazu zapłaty This topic has 3 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 miesiące/y, 4 tygodni/e temu by pani z claudii. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.