Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Zła historia kredytowa – kto pomoże?

 • Czytaj wątek i dodaj odpowiedź.
Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #21378 Reply
  FerdekK.
  Gość

  Czy ktoś miał podobną historię zadłużenia i może podzielić się swoim doświadczeniem oraz radami? Ponad 100 tys. zadłużenia, komornik, zarobki ponad 5 tys. Ale komornik pobiera połowę.

  Czy istnieją użytkownicy, którzy przeszli przez proces oddłużenia i mogą opowiedzieć swoje historie? Jakie były najtrudniejsze momenty i co polecaliby innym osobom w podobnej sytuacji?

  #21459 Reply
  Adamsky
  Gość

  Jeśli zarabiasz 5 000 złotych, staraj się utrzymać stały i regularny dochód. Możesz pójść w stronę pożyczki prywatnej na spłatę długów jeśli komornik jest z tytułu chwilówek. Jeśli z tytułu banków to pod zastaw nieruchomosci. Innych dróg nie ma.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Zła historia kredytowa – kto pomoże?
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Zła historia kredytowa – kto pomoże? Czytaj wątek i dodaj odpowiedź. Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2) Autor Wpisy 31 sierpnia, 2023 o 5:34 am #21378 Reply FerdekK.Gość Czy ktoś miał podobną historię zadłużenia i może podzielić się swoim doświadczeniem oraz radami? Ponad 100 tys. zadłużenia,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.