Masz ponad 30 lat ? Pójdziesz w kamasze za ok. 1920 zł.

Jeden z naszych subskrybentów i stałych ekspertów zechciał podzielić się z nami korespondencją, którą otrzymał z Wojskowej Komendy Uzupełnień [WKU].

NSR | Forum-oddluzanie | diip.pl | kamasze
Marcin pochodzi z podwarszawskiego miasteczka. Jest 36-letnim doktorem prawa. Kiedy miał 18 lat obowiązkowo wysłano go na Wojskową Komendę Uzupełnień. Aby się rozwijać 😉 a przy okazji uniknąć zaciągu zdecydował się na studia – … prawnicze. W 2006 roku z wyróżnieniem zakończył naukę na UW. Następnie się doktoryzował. Podczas studiów poznał swoją żonę, z którą na chwilę obecną ma 3-kę dzieci, dwie córki i syna.

Marcin wrzucił nam informację z Wojskowej Komendę Uzupełnień  o tym, że zapraszają go do podjęcia służby wojskowej w ramach Narodowych Sił Rezerwowych. Przygotowawcza służba wojskowa dla człowieka, który posiada od kilkunastu lat rodzinę. 36-letni facet. Wynagrodzenie ok. 1920 zł. Oczywiście jeśli zostanie szeregowym dostanie mniej! (sic!)

Czy w wojsku nie obowiązuje minimalna krajowa i najniższe wynagrodzenie? Posłowie! To jak to jest?!

https://forum-oddluzanie.pl/polacy-nie-wiedza-czym-jest-kwota-brutto-i-netto/

Marcin zadał retoryczne pytanie. Czy właśnie na naszych oczach nie tworzy się państwo, dążące do całkowitej władzy nad społeczeństwem za pomocą propagandy informacyjnej, telewizyjnej, tajnych służb, wojska i jednej słusznej partii, która chcę uzyskać władzę za pomocą służb wojskowych?

Służba taka pozwoli: „ zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje, pozwoli stać się liderem w swoim środowisku.. „

Z ciekawostek, Marcin jest specjalistą postępowania z firmami windykacyjnymi:

https://forum-oddluzanie.pl/jak-reklamuja-sie-firmy-windykacyjne-uwaga-na-chwytliwe-reklamy/

A co na to żona Marcina? Marcin dawaj!!

„Adwokaci go nienawidzą! Poszedł na prawo by mieć większe wpływy stając się żołnierzem!”

5/5 - (3 votes)
https://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2018/05/NSR-724x1024.pnghttps://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2018/05/NSR-150x150.pngfranzRDyskusje ogólneForum-oddłużanie.pl,służba wojskowa,totalitaryzmMasz ponad 30 lat ? Pójdziesz w kamasze za ok. 1920 zł. Jeden z naszych subskrybentów i stałych ekspertów zechciał podzielić się z nami korespondencją, którą otrzymał z Wojskowej Komendy Uzupełnień . Marcin pochodzi z podwarszawskiego miasteczka. Jest 36-letnim doktorem prawa. Kiedy miał 18 lat obowiązkowo wysłano go na Wojskową Komendę...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.