Oddłużanie firm z ZUS i US. Jakie kroki podjąć?

Oddłużanie Firm w ZUS i US. Jak to zrobić?

Oddłużanie firm

Postaw na unikatowe rozwiązania w zakresie oddłużania i wychodzenia z zadłużeń w ZUS i US dla Twojej firmy.

Oddłużanie firm wobec ZUS (Zakład Ubezpieczeń Społecznych) i US (Urząd Skarbowy)

Oddłużanie firm wobec ZUS i US jest konieczne do budowania spójnego wizerunku marki na rynku, daje możliwość rozwoju firmy lub wyjścia z finansowego dołka. Wybierając jedno z poniższych rozwiązań, masz pewność, że zaproponowane metody i projekty będą nie tylko wyjątkowe pod względem skuteczności, ale także dodawać będą Twojej firmy dodatkowej siły napędowej do rozwoju. Dzięki temu Twoja firma stanie się jedną z najlepszych i najprężniej działających na rynku.

Nasi eksperci przygotowują kompleksowe projekty, które obejmują wszelkie aspekty wychodzenia z zadłużenia i/lub rozwoju Twojej działalności i sprawią, że wyróżnisz się spośród konkurencji i zachęcisz nowych klientów do skorzystania z oferty Twojej firmy. Tworzymy spójne i całościowe metody, dzięki którym wyjdziesz z długów.

Jak standardowo wygląda oddłużanie firm z ZUS i US?
 1. negocjacje pisemne z Urzędami: środki negocjacyjne, środki zaskarżenia
 2. spłata zadłużenia dzięki kredytowi bankowemu: kredyt krótko lub długoterminowy, minimalne oprocentowanie
 3. spłata zadłużenia dzięki pożyczce prywatnej zabezpieczonej nieruchomością, oraz dodatkowa spłata kontrahentów, kredytów, pożyczek i leasingów. Pożyczka jest zabezpieczona nieruchomością: pod zastaw mieszkania, działki budowlanej, lokalu użytkowego, kamienicy, działki inwestycyjnej, również pod użyczone nieruchomości

Staramy się, aby produkt oddłużeniowy był jak najbardziej dopasowany. Rata jest minimalna a okres spłaty wybrany przez klienta.
Ponieważ finansowanie prywatne jest zazwyczaj droższe od bankowego, po roku przenosimy klienta do banku, aby mógł spłacić pożyczkę kredytem bankowym oraz ewentualnie uzyskał dodatkowe środki.


Warunki dla firm:
od 100 tys. zł aż do 10 mln zł
– o 95% szybciej niż w banku (nawet w 24 godziny)
– LTV do 70% (finansowanie do 70% wartości zabezpieczenia)
wakacje w spłacie
– możliwość refinansowania kredytem bankowym
– bez sprawdzania rejestrów i biznes planów
– rata
miesięczna lub kwartalna


Jak uzyskać prywatne finansowanie dla firm na wyjście z długów lub inwestycje?

1. uzupełnij formularz poniżej
2. oddzwoni do Ciebie rekomendowany doradca
3. otrzymujesz rozwiązanie i aż o 98% większą szansę na finansowanie.


Wypełnij formularz – w 5 minut dowiesz się czy i ile pieniędzy dostaniesz.

  pod zastaw lokalu/hali/magazynupod zastaw mieszkaniapod zastaw domu/działki

  Masz dodatkowe pytania w temacie: Oddłużanie firm z ZUS i US? Zostaw komentarz, dzięki czemu uzyskasz pomoc jednego z ekspertów, możesz również nawiązać kontakt z Forumowiczami i wymienić poglądy i opinie tutaj: Forum.

  4.9/5 - (25 votes)
  https://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2016/04/Oddłużanie-Firm-w-ZUS-i-US-1024x682.jpghttps://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2016/04/Oddłużanie-Firm-w-ZUS-i-US-150x150.jpgMichał KamińskiPomoc dla zadłużonychOddłużanie Firm,Oddłużanie Firm z ZUS i USOddłużanie firm z ZUS i US. Jakie kroki podjąć? Oddłużanie firm Postaw na unikatowe rozwiązania w zakresie oddłużania i wychodzenia z zadłużeń w ZUS i US dla Twojej firmy. Oddłużanie firm wobec ZUS (Zakład Ubezpieczeń Społecznych) i US (Urząd Skarbowy) Oddłużanie firm wobec ZUS i US jest konieczne do budowania spójnego wizerunku marki...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.